בוגרות מספרות:

נהנתי מאוד

בסיום הלימודים רציתי להביע את תודתי נהנתי מאוד הן מהמורות הטובות והן מהצוות המקצועי שליווה את הלימודים מהדאגה גם לפרטים הקטנים, קפה ודברי מתיקה להנעים את הלימוד...😄 ישלם לכם ד' פועלכם בעזרת ד' אמליץ הלאה בברכה שיפי

שיפי

לא על חשבון אוירה וסביבה שתואמת את אורחות חיי

חיפשתי להתקדם במקצוע ובשכר, והיה חשוב לי לעשות את זה במקום מקצועי שמבטיח לי מקצוע, וכמובן לא על חשבון אוירה וסביבה שתואמת את אורחות חיי, בקיצור את הכל במקום אחד. שאפתי למקסמום ומצאתי את המקום הכי "בכיר" קיבלתי מקצוע, קיבלתי העלאה במשכורת, והכי חשוב נשארתי עם טעם של חוייה וחברות חדשות לחיים. בקיצור, ממליצה בחום

אסתי מילר

המרצות המקצועיות שנותנות מעטפת מלאה

סיימתי לימודי QA לפני 10 חודשים בבכיר, וב"ה היום עם ניסיון של 7 חודשים בבדיקות תוכנה דרך חברת מטריקס. ממליצה מאוד לכל מי שרוצה להתקדם מקצועית וכלכלית לרכוש את המקצוע בבכיר, השעות הנוחות שמאפשרות לשלב בנוסף ללימודים בית ועבודה, והכי חשוב המרצות המקצועיות שנותנות מעטפת מלאה גם להכנה לראיון, והתנהלות אמיתית בשטח מהוות יתרון גדול ללימודים בכיר. ממליצה בחום!!

אפרת אברהם

בבכיר נותנים את כל הכלים הנדרשים להצלחה!!

המורות- מנוסות ומשקיעות ולא חוסכות זמן ומאמץ על מנת להביא את התלמידות להצלחה הגדולה!!!!! (למדתי הנה"ח 1+2 בבכיר ונהנתי מאד מאד, הן מהמורות ומהמזכירות האלופות והן מההשקעה מסביב וכשרציתי ללמוד חשבות שכר, ידעתי איפה אני לומדת- בכיר כמובן!!!!)

גילה

עוזרים לך עד הסוף

שלום. אני ממליצה מאד ללמוד בבכיר. מקום מצוין, מורות טובות, עם סבלנות. עוזרים לך עד הסוף. נותנים כל הצילומים שאת צריכה ללימודים. אוירה טובה. רואים שהוא מקום עם ניסיון. דרך אגב גם מקבלים החזרים לזכאים ( כמו עולים חדשים) שלא בכל מקום לימודים. עזרו לי עם כל התהליך. אני הגעתי דרך חברה שהמליצה וגם אני המלצתי לחברה והיא ממש ממש שמחה עם בכיר. רק נשאר לי להודות לכם על כל צה שעשיתם והדאגה עד הסוףףףף. תודה רבה.

אסתר

מקצועיות עם אחריות!

סיימתי קורס חשבות שכר בבכיר, אם הייתי רוצה לסכם את הלימוד בבכיר הייתי מגדירה את זה במשפט אחד: מקצועיות עם אחריות! צוות המורות הן מהשורה הראשונה, מקצועיות מאד בתחומן, עם המון נסיון ופרקטיקה בתחום מה שמוסיף המון ללמידה. וכן מאד נעימות ומסבירות פנים ונענות בשמחה לכל הסבר ושאלה. צורת הלימוד מאוד יסודית ומקיפה, מעבר לנדרש ונותנת הרבה רקע למקצוע. האוירה הכללית מאוד שמורה הן מצד המורות והן מצד התלמידות. ההנהלה קשובה מאוד לצרכי התלמידות בכל ענין ומשתדלת לבוא לקראת ככל שניתן. והכי חשוב לוקחת אחריות על כל תלמידה שתגיע מוכנה למבחן. מאחלת לך את הבחירה הנכונה לבחור "בבכיר"!

מיכל אשר - ב"ב

בכיר לקחו את האחריות ואת מלוא המקצועיות

היי למדתי בבכיר קורס בודק שכר עם עו"ד רבקה מקובר המקצועית והתותחית!! שעד היום היא שם בשבילי לשאלות עם המון סבלנות ואיכפתיות שנצליח! וכן עם רו"ח תמר עובדיה המקצועית בתחום מאד (!) מלבד זה שהיא נותנת כלים להכשרה לתפקיד וטכנית איך להיכנס אליו... בכיר לקחו את האחריות ואת מלוא המקצועיות על מנת שנעבור את הלימודים בהצלחה מלאה במבחן! תודה רבה!!

ר.ג

למרות הזמן הקצר של הלימודים - שלטתי בחומר מצוין

למדתי חשבות שכר אני ממש נהנתי בלימודים, המורות היו מעולות, החומר מונגש ומוסבר היטב, ולמרות הזמן הקצר של הלימודים לעומת החומר, ב תודה רבה!! ש.מ וסרמן

ש.מ וסרמן

צוות שמבטיח הצלחה!

הלימודים בבכיר היו מקצועיים צורת הלימוד היא יחודית שמבטיחה הצלחה מומלץ בחום

מיכל חשבת שכר מעל 20 שנה

ממליצה לכם גם לבוא ללמוד שם!

אני לומדת בבכיר קורס בדיקות תוכנה, יש מורות טובות, מצוינות, נותנות יחס, מענה, מסבירות בצורה נכונה, ממליצה לכם גם לבוא ללמוד שם

שושי כהן

הגעתי מחיפה הרחוקה כדי ללמוד בבכיר!

ממליצה מאוד על הלימודים בבכיר!!!!! למדתי קורס הנה"ח 1+2 מורות מאוד טובות, מסבירות טוב, ואם לא הבנת, המורה חוזרת שוב, כיף מאוד בשיעורים, נהנים מהאווירה הטובה שיש במהלך השיעור, המזכירות נותנות מענה לכל בעיה ושאלה, הגעתי מחיפה הרחוקה כדי ללמוד בבכיר!

מלכה שפירא

נהניתי מהרמה הלימודית, המקצועיות, והרוחנית!

שלום רב. רציתי להמליץ, והאמת שאני ממליצה המון.... על בכיר! למדתי אצליכם בעבר הנהלת חשבונות 1+2 חשבות שכר וכן בודק שכר מוסמך! אני חייבת לציין שנהניתי מאד! הן מהרמה הלימודית, מהמקצועיות, מהרמה הרוחנית מעריכה מאד וממליצה את הכל!!!!!!!!

אביה כורם

עולה מעל כל ציפייה.

למדתי במכללה הנהלת חשבונות סוג 1+2. אין מספיק מקום כדי לתאר כמה המקום הזה מבחינה מקצועית, ומבחינה רוחנית פשוט עולה מעל כל ציפייה. המורה שלימדה אותנו התמסרה אלינו ולא ויתרה עד שכולן הבינו את החומר. אף בתקופת הקורונה מצאו בשבילנו את כל הדרכים ללמוד וגם שם זה היה בצורה ברורה ומקצועית. כל הבנות קיבלו ציונים גבוהים ואף אחת לא הסתפקה ב"עובר". ומעבר למקצועיות המקום הזה נתן לי סיעתא דשמייא אחר כך למצוא עבודה טובה ומסודרת ב"ה. היום אני עובדת במוקד 126 בביטוח לאומי, הדרישה שלה המשרה הייתה או תואר או תעודת הנה"ח

עדן יאיש

והכי חשוב שהם חיות את השטח!

תודה גדולה מעומק הלב על קורס מקצועי, מקיף ומעמיק. במהלכם של מפגשים מרתקים נחשפנו לכל עולם הבדיקות-תוכנה . רכשנו ידע עצום בכל מה שקשור לחילוץ בדיקות,, שמענו על תיאורים מעשיים בפועל על מהלך העבודה בחברות קימות וגיבשנו הודות להם גישה מעשית , קיבלנו כלים ללמידה עצמית, והכנה לראיונות עבודה הכרנו קולגות מהתחום ואני מאמינה עוד שניצור שיתופי פעולה , והעיקר, שהכל באוירה נעימה ושמורה ... שוב תודה ובהצלחה לכולם תודה מיוחדת למורה שרי זלזניק וחיה גליק על קורסים מקצועיים ביותר , והכי חשוב שהם חיות את השטח ויודעות להביא התנסויות מעשיות בשטח ולכל הצות הנפלא שמתפעל הכל מאחור

לאה משה

אפשר תמיד לשאול ולהתיעץ!

בכיר, מקום הלימודים הנבחר ! נהניתי מאד מקורסים מקצועיים עם מיטב המרצות ברמה גבוהה מאד ! הקורסים נמסרים באופן פרונטלי ובזום, מה שמאפשר להשתתף בקורסים מכל חלקי הארץ . מעטפת מקצועית מלווה ותומכת לאורך כל הדרך הכוללת השתלמויות , עדכונים מקצועיים , הצעות עבודה ואפשרות לשאול ולהתייעץ עם מקצועיות בתחום מהשורה הראשונה !!

לאה קליין

רואים שאכפת להן!

לקראת סיום הקורס רציתי לעדכן אותך שאנו מאוד נהנות מהשיעורים של המורות שרי זלזניק וחיה גליק- (שהלוואי וניתן יהיה להוסיף עוד שיעורים כי כל שיעור זה מוסיף עוד ועוד ידע בתחום שחובה לדעת! ) הן במקצועיות והן ביחס האישי החם. ב ונדע את כל החומר על בוריו. !! וכבר בקורס הבא יש לי 2 חברות שמצטרפות אליכם לאחר המלצתי החמה !

גלי אלנדאף

מרוצה מאד מהמקצועיות ומהרמה הרוחנית!

ממליצה מאד על בכיר, ועל המורה יפה חיון בפרט, אני למדתי חשבות שכר, ומסודרת בעבודה בזכות אחת מתלמידות בכיר:) יצאתי מרוצה מאד מהמקצועיות, מהרמה רוחנית, מהזמינות והיחס לכל תלמידה ותלמידה. שאחותי חיפשה איפה ללמוד, כבר ידעה בדיוק איפה ללכת, וכמובן שיצאה מרוצה ביותר!!!!!!!! המשיכו כך!

נאוה כגן

ממליצה לחברות

שלום יוכבד,
כבר עברנו את רוב הקורס...
רוצה לציין לטובה שנבחרו
מרצות מעולות בכל נושא
שלמדנו ( JAVA , SQL , בדיקות וכו')
החומר הלימודי מונגש בצורה
מעולה , מוסברת היטב , כולל
תרגולים מורחבים ומענה
מקצועי.
כבר המלצתי על בכיר לחברותיי..

גילי דוידוף

מקום מקצועי!

אני ממליצה מאוד
לבוא ללמוד בבכיר
מקום לימודים מקצועי מאוד
עם ליווי תעסוקתי אחרי סיום
הלימודים
ובמחירים שווים 🙂

ברכי שטרן

תודה על קורס מקצועי ונפלא!

רק רציתי לומר "תודה" גדולה
על קורס מקצועי ונפלא
מפתח ומקדם, עוד לפני התעודה
נותן ידע מעשי - לעבודה
למורה תמר היקרה
שבכל אחת בסבלנות משקיעה
לידע מקסימלי בחיים ובבחינה
הנסיון שלך הוא רב ערך
להסמכה מקצועית, ללא פשרות או "בערך"
ולמורה רבקה היקרה
על הידע הרב ומענה לכל שאלה
ולכל הצוות
על הליווי לאורך הדרך

מודה ומעריכה - נחמה פליישמן
קורס בודק שכר 2023

מתלבטת על איזה תחום ללכת?

קבלי מאיתנו מדריך חינמי לחלוטין,
שיעשה לך סדר בראש ובסדרי העדיפויות:

דילוג לתוכן